DUMANİSTAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumancının Adresi

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KAAN TANGÖZE Biyografi

5 posters
YazarMesaj
RoCk_RoCk
Süper Yönetici
Süper Yönetici
RoCk_RoCk

KAAN TANGÖZE Biyografi Empty
MesajKonu: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 7:44 pm

Kaan Tangöze, müzisyen, Duman grubunun solisti ve gitaristi. 5 Eylül 1973'te doğdu. Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü'nü bitirdi. ABD'de University Of Seattle'da ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. La,la,la,la isimli bir parçası Amerikada yayınlanan iki toplama albümde yer almıştır. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli cover yapan bir grupları vardı. Grupta elektro gitar çalıyor, vokalistlik yapıyor.

Yeşim Salkım'ın Beyhude isimli parçasında vokal yapmıştır. Kayak, tenis ve futbolla ilgileniyor.

Sahnede kendinden geçen, Kurt Cobain'e benzetilen, Seattle çıkışlı, Led Zeppelin, Orhan Gencebay dinleyen biridir.

Ocak 2006'da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana'yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı.

Fender stratocaster elektro gitar kullanmaktadır.

Birde Marlboro marka sigara içmektedir Very Happy
https://dumanistan.yetkin-forum.com
merterock
Yönetici
merterock

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 2:07 pm

güzel araştırma yapmışın Very Happy
rockrock_35

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 10:21 pm

evet güzel araştırma yapmış sigara olmazsa olmaz birde benden bişi ekliyim teknolojiyle arası pek iyi değildir cep telefonu bile yok benim bildiğime göre msn adreside yok Smile
RoCk_RoCk
Süper Yönetici
Süper Yönetici
RoCk_RoCk

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 8:23 pm

ya onlar öle şeleri kullanmılar yoksa yani cahil olduklarından fln deil
rockrock_35

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 9:34 pm

ya bende biliyorum hemen savun zaten bende bişi demedim ki teknolojiyle arası pek iyi değil dedim bişimi dedim yani Crying or Very sad
merterock
Yönetici
merterock

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 7:18 pm

rockrock_35 demiş ki:
ya bende biliyorum hemen savun zaten bende bişi demedim ki teknolojiyle arası pek iyi değil dedim bişimi dedim yani Crying or Very sad
hehe sıkma canını hassas o konuda anıl Very Happy
sheqer selojan

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 10:21 am

eet sn bosuna usulme Smile
Metalist666
Yönetici
Metalist666

MesajKonu: Geri: KAAN TANGÖZE Biyografi   KAAN TANGÖZE Biyografi Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 11:22 am

Smile

KAAN TANGÖZE Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duman Biyografi
» Ari Barokas Biyografi
» Batuhan Mutlugil Biyografi